Jesteś tutaj: Budowa modeli

Budowa modeli wielkogabarytowych

Zajmujemy się tworzeniem modeli i kopyt do produkcji form
Jednym z aspektów działania naszej firmy jest tworzenie modeli do produkcji form. Od wielu lat zajmujemy się modelarstwem kompozytowym, będącym niezwykle złożonym procesem produkcyjnym, który opieramy na wysokiej precyzji, doświadczeniu oraz dużej wiedzy naszych pracowników. Każdy z modeli wykonywany jest w technologii obróbki skrawaniem maszyną sterowaną numerycznie, dzięki czemu możemy Państwu zagwarantować najwyższą jakość i precyzję.

Nasza firma zajmuje się budowaniem modeli z MDF, drewna, HDF, styropianu, styroduru, pianek modelarskich typu NECURON a nawet aluminium. Z tych modeli ściągane sa formy dla przemysłu odlewniczego i produkcji z tworzyw sztucznych. Branże do których adresowane są nasze usługi to m.in. produkcja sanitariatów, automotive, przemysłu stoczniowego, termoformowania i wszędzie gdzie wymagana jest wysoka precyzja i jakość wykonania kopyta i formy. Posiadamy własne zaplecze projektowe oraz produkcyjne, dzięki czemu formy wykonane na dostarczonych przez nas modelach są w pełni profesjonalnie. Działamy na podstawie dostarczonej dokumentacji lub tworzymy ją od podstaw w porozumieniu z każdym Klientem.

Formy – dokładność i precyzja
Dzięki zastosowaniu nowoczesnej frezarki CNC 5-osiowej wykonamy praktycznie każdy detal z zachowaniem dokładności wymiarowej do 1 setki mm! Specjalizujemy się w przygotowaniu modeli dla produkcji z materiałów kompozytowych, głównie GRP. W razie potrzeby doradzimy, zbudujemy formy produkcyjne a gdy zajdzie taka konieczność, uruchomimy dedykowaną produkcję na własnym zapleczu.

Modele odlewnicze, rdzenie i formy – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Jeżeli poszukują Państwo firmy zajmującej się modelami odlewniczymi rdzeni i form, to dobrze trafiliście. Od wielu lat oferujemy swoim Klientom usługi na najwyższym poziomie, dzięki czemu ich grono nieustannie się powiększa. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, gwarantując satysfakcję oraz zadowolenie z naszych usług.

modele odlewnicze modele_odlew

kopyto_model_mdf